Like0 Dislike0


Alien Springer Game. Alien Springer popüler bir online oyun yabancı jumper bir Alman versiyonu. , yüksek olsun tüm oyun seviyeleri geçmek ve puan göndermeniz! \ 'ın addicting atlama oyunu Alien Springer temel amacı olduğunu. sol ve atlamak için sağ ve boşluk çalıştırmak için ok tuşlarını kullanın. Sert koşmak büyük atlar sağlar. daha fazla puan almak için büyük atlar birleştirir. hızınızı artırmak için duvardan çıkma. oyun süresi ya dolduğunda bitti veya 3 saniye boyunca oyun alanı seviyesinin altındadır. İpucu: senin atlama potansiyelini maksimize etmek için sürekli aşağı boşluk tuşu basılı
Instructions:
use left and right arrow keys to run, press SPACE to jump, tip:hold SPACE constantly to maximize your jumping potential!

Alien Springer All copyrights and trademarks of this game are held by owners and their use is allowed under the fair use clause of the Copyright Law. If you believe we violating your copyrights, please advise us at downsoftwares.com@gmail.com in order that we can solve the problems.
Advertisement