Like2 Dislike0


ben 10 Cannonbolt grev Game. patlamadan önce yabancı gemi kaçış! platformu düşmek ve bir hayat kaybetmemek için dikkatli olun! Eğer bir sonraki seviyeye götüren portal etkinleştirmek için tüm kristalleri toplamak gerekir. taşımak için ok tuşlarını kullanın. düşmanlarına saldırmak için, sen Cannonbolt haline gelmelidir. Eğer z düğmesini basılı tutun eğer, hızlı bir şekilde açmak ve daha fazla güç ile rakibini vurdu. Eğer x tuşuna basarak düşman ateşinden kendinizi savunabilir. bunu yaptığınızda, güçlü kollarıyla kendini korumak Cannonbolt.
Instructions:
After you install the game "Play" or clicking the window you can review the description section. Then in the lower right corner "Continue" click and the game begins! To determine the direction of the arrow keys Ben10'in platform to defend against enemies which will be encountered during the "X" and "Z" keys you can use.

ben 10 Cannonbolt grev All copyrights and trademarks of this game are held by owners and their use is allowed under the fair use clause of the Copyright Law. If you believe we violating your copyrights, please advise us at [email protected] in order that we can solve the problems.
Advertisement