Like0 Dislike1


bubble shooter yılbaşı paketi Game. bubble shooter yılbaşı paketi 2 modları ile bir yılbaşı temalı bubble shooter oyunu. Her zamanki mod kabarcıklarının kurulu tehlike hattına aşağı gelir iyi bir meydan okuma ile sunulmaktadır. Eğer kurulu tehlike hattından kaydedilebilir böylece kabarcıklarını çıkarmak gerekir. bulmaca modu 15 zorlu düzeyleri ile oluşmaktadır. Eğer seviye kazanmak için tahta temizlemek gerekir. hızlı seviyesini tamamlamak; devamını puanı ve yıldız olsun. bu yüzden sadece bu harika yılbaşı bubble shooter oyunu oynayarak kutsal Noel keyfini çıkarın.
Instructions:
In regular mode, remove the bubbles as fast as you can, so that the bubble board can be away from danger line. In Level Pack, remove all the bubbles from the board to win a level.

bubble shooter yılbaşı paketi All copyrights and trademarks of this game are held by owners and their use is allowed under the fair use clause of the Copyright Law. If you believe we violating your copyrights, please advise us at downsoftwares.com@gmail.com in order that we can solve the problems.
Advertisement