Like1 Dislike0


küp maç Game. addicting maç 3 oyun! onları patlatmak için aynı renkteki 2 veya daha fazla küpler tıklayın. Birden fazla küpleri takas size daha fazla puan veriyor. ileri düzeyde yeni renkler oyunu daha zor hale görünecektir. Oyunu oynamak için 7 farklı mod vardır: -Klasik modu: seviyesini tamamlamak için ekrandaki tüm küpleri yok. Tek bir küp temizlemek için sihirli yıldız kullanın. 6 sihirli yıldız ile başlar ama bir yenisini her 10.000 puan kazanabilirsiniz. Yeni renkler ileri düzeyde görünür. Eğer sihirli yıldızlı tükendi ve artık gruplar tarafından küpleri yok edebilir zaman oyun sona erer. -puzzle modu: Her seviyede tamamlamak için küplerin requiered sayıda temizleyin. Sol küp sayısını kontrol edin. -action modu: Bir vererek zaman içinde küp belirli sayıda temizleyin. Eğer zaman biterse oyun sona erer ve gerekli küp miktarı yok etmedi. -action artı modu: Bir vererek zaman içinde her renkten küp belirli sayıda temizleyin. Eğer zaman biterse oyun sona erer ve gerekli küp miktarı yok etmedi. -quest modu: tıklama sabit miktarda küp belirli sayıda temizleyin. Eğer tıklama bittiğinde oyun sona erer ve gerekli küp miktarı yok etmedi. -chaos modu: seviyesini tamamlamak için her renkten küp belirli sayıda temizleyin. Yeni küpler yukarıdan düşecek. Bir küp üst ulaştığında oyun sona erer. modunu -çizgisi: seviyesini tamamlamak için küpler belirli sayıda temizleyin. küpler yeni bir satır belirli bir süre sonra feryat çıkacaktır. Bir küp üst ulaştığında oyun sona erer. tadını çıkar!
Instructions:
Click on 2 or more cubes of the same color to make them explode. Each mode requires a different solution to complete the levels.

küp maç All copyrights and trademarks of this game are held by owners and their use is allowed under the fair use clause of the Copyright Law. If you believe we violating your copyrights, please advise us at [email protected] in order that we can solve the problems.
Advertisement