Like1 Dislike0


dibbles 3 - çöl umutsuzluk Game. dibbles bulmaca eylem ilham daha lemmings için geri döndü. Bu sefer kral ihtiyaçları çölü. ne sebeple? iyi o 't söylemek ihtiyacı hissediyorum \ etmiyor. en azından o \ 'ın yaptığı firavun kıyafet parçası (gerçi, başının, onun kölelerinin için böyle bir şans kapalı güneş tutmak gerekir) giyinmiş. Tüm 44 seviyeleri tamamlamak ve onun hedefe krala yardım edebilir? tüm yeni seviyeleri yepyeni çöl teması Yeni komutlar ve fidan dikmek ölümler
Instructions:
Use the mouse to select from the available commands and place command stones on the level. The first Dibble to encounter the command will pick it up and when the opportunity arises, he'll carry it out - even if it means sacrificing his life (which is almost certainly the case).

dibbles 3 - çöl umutsuzluk All copyrights and trademarks of this game are held by owners and their use is allowed under the fair use clause of the Copyright Law. If you believe we violating your copyrights, please advise us at [email protected] in order that we can solve the problems.
Advertisement