Like35 Dislike6


Gumball blindfooled Game. Gumball i Darwin mają pochodzić z ich najnowszej głupiej gry, starając się znaleźć inny, gdy z zawiązanymi oczami. w tym zabawy i brain-teasing gra platformowa puzzle, jesteś ich siostra, Anais. It zadanie, aby ustawić poziom się, gdzie można dostać się do siebie, ale nie dać się zranić lub uwięziony przez przeszkody w grze. każdy poziom jest trudniejszy niż następny, i wymaga użycia niektóre obiekty więcej niż jeden raz, tak szybko, jak to możliwe. czy Gumball i Darwin ranny na poziomie, to game over. zawsze możesz spróbować ponownie, lub przejść na poziom całkowicie spróbować innego. możesz pomóc Darwin i Gumball grać swoją grę bez zranienia? zebrać wszystkie tęcze w poziomie, aby podkręcić swój wynik i uzyskać wysoką ocenę! Powodzenia!
Instructions:
Use A, D, or the Left/Right keys to move. Use the W or Arrow Key to jump. Use the S or Down key to pick up and put down objects. Use the Spacebar to stop and start Gumball and Darwin with the whistle.

Gumball blindfooled All copyrights and trademarks of this game are held by owners and their use is allowed under the fair use clause of the Copyright Law. If you believe we violating your copyrights, please advise us at [email protected] in order that we can solve the problems.
Advertisement