Like35 Dislike6


blindfooled Gumball Game. Gumball ve darwin başka ederken gözleri bulmaya çalışırken, onların son aptal oyunu ile geldi. Bu eğlenceli ve beyin-alay bulmaca platform oyunu, kendi küçük kardeş, Anais vardır. onlar, ancak zarar ya da oyunu engeller tarafından tuzağa almadan birbirine alabilirsiniz nerede iş düzeylerini ayarlamak için. Her seviye bir sonraki daha zor olduğunu, ve mümkün olduğunca çabuk, bir kez daha bazı nesneler daha kullanmayı gerektirir. Gumball ya darwin üzerinde bir seviyede, oyun üzerinde inciniyor eğer. her zaman tekrar deneyin ya da başka denemek için tamamen seviye atlayabilirsiniz. Eğer darwin ve Gumball zarar almadan kendi oyunu yardımcı olabilir? puan kadar pompa ve yüksek bir puan almak için düzeyde tüm gökkuşağı toplamak! iyi şanslar!
Instructions:
Use A, D, or the Left/Right keys to move. Use the W or Arrow Key to jump. Use the S or Down key to pick up and put down objects. Use the Spacebar to stop and start Gumball and Darwin with the whistle.

blindfooled Gumball All copyrights and trademarks of this game are held by owners and their use is allowed under the fair use clause of the Copyright Law. If you believe we violating your copyrights, please advise us at [email protected] in order that we can solve the problems.
Advertisement