Like1 Dislike0


Megaman proje x zaman deneme Game. Bu orijinal platform macera Megaman'i, sıfır veya bas olarak oynayabilirsiniz. Zamana karşı bir yarış içinde her seviyede benzersiz zorlukları tamamlamak için, bu tür bas \ 'ın ekstra atlama, megaman \' ın şarj buster atış ve sıfır \ 'ın ölümcül kılıç gibi her karakterin farklı güçleri kullanmaktadır. klasik bir favori yeni bir büküm.
Instructions:
The aim of this adventure game is to complete the dangerous levels as fast as you can. You can chose to play as Megaman or Zero or Dash. You have to fight with various enemies along the way to achieve your goal. Default Controls: Move Around W,A,S,D Keys Jump P Key Dash L Key Attack Space Bar You can select different controls in the game options.

Megaman proje x zaman deneme All copyrights and trademarks of this game are held by owners and their use is allowed under the fair use clause of the Copyright Law. If you believe we violating your copyrights, please advise us at [email protected] in order that we can solve the problems.
Advertisement