Like1 Dislike0


rusça işleri Game. rusça işleri, bir dedektif, bir vahşi kart muhteşem animasyon ile gergin çekim oyunu olan, bir tutum var ve 't herkesin bir şekilde dinlendirin en kazandın, ama bütün ekip öldürülünce bir rutin kontrol yaparken Bir depo. o ize hepsi kadar sokaklarda bazı son derece tehlikeli weapons.there serbest bırakmak üzeresiniz öğrenmek için birkaç tuş kombinasyonları vardır rusça üstünlük, bir takım savaş, ama size \' yakında onu asmak alırsınız. Ekibiniz için intikam almak, ve bu silahları yakalamak!
Instructions:
? Movements = Arrow Keys ? Upholster Gun = E Key ? Holster Gun = D Key ? Shoot Gun = A Key ? Reload Gun = R Key ? Upholster Gun While Crouched = Down Arrow Key & E Key ? Holster Gun While Crouched = Down Arrow Key & D Key ? Shoot Gun While Crouched = Down Arrow Key & A Key

rusça işleri All copyrights and trademarks of this game are held by owners and their use is allowed under the fair use clause of the Copyright Law. If you believe we violating your copyrights, please advise us at [email protected] in order that we can solve the problems.
Advertisement