Like11 Dislike2


savaş 2 sopa Game. sopa savaş 2 oyun - düzeni imparatorluk; hit strateji oyunu sopa savaş epik devamıdır! Daha önce kontrollü imparatorlukların çoğu isyan etti - yurtlarından eteklerinde kaçan. sayıları kabarmış var ve Magikill önderliğinde isyancılar sipariş imparatorluk için tehlikeli bir tehdit haline gelmiştir! inamorta ülkesine dönmek ve tek bir bayrak altında insanları birleştirmek ... ama dikkat, yeni bir kötü havada ve bunu bölünmüş yüz mümkün olmayacaktır!
Instructions:
Select Units & Activate Abilities: Left Click Move or Attack Unit: Right Click Toggle Attack Move: A Select All Combat Units: Space Hold Position: H Queue: Hold Shift (while issuing commands) Select Entire Unit Type: Double Left Click Mine/Pray: Right Click on gold/statue with miner Menu: P or Esc

savaş 2 sopa All copyrights and trademarks of this game are held by owners and their use is allowed under the fair use clause of the Copyright Law. If you believe we violating your copyrights, please advise us at [email protected] in order that we can solve the problems.
Advertisement